Nový mezinárodní cyklus komorních koncertů v Českých Budějovicích
                    ART SALON PIANO    
                                                                                                              

  • Tento projekt je spolufinancován Krajským úřadem Jihočeského kraje, a statutárním  městem České Budějovice   

   Vážení přátelé koncertního cyklu ART SALON PIANO,

s lítostí oznamujeme, že vzhledem k nastalé situaci a vládním omezením kulturních akcí se ruší pro veřejnost druhý koncert festivalu 20. 10. 2020 Večer argentinského tanga Astora Piazzoly
(Petr Nouzovský - violoncello, Lukáš Sommer - kytara). Koncert bude však natočen a budete jej moci shlédnout na webových stránkách (www.ceskekulturnislavnosti.cz) od druhé poloviny listopadu.
O osudu dalších koncertů se dozvíte vždy v předstihu na www.artsalonpiano.cz.

Těšíme se na setkání s vámi, ať v podobě virtuální, či osobní.

Za organizační tým

Jan Páleníček, dramaturg festivalu

Komorní cyklus klasické hudby, mluveného slova a výtvarného umění, reprezentovaný předními i zahraničními umělci. Oproti mnoha českým městům (v případě krajských měst je takový komorní cyklus samozřejmostí), cyklus komorních koncertů dosud v jihočeské metropoli chybí. Publikum si bude moci vybrat ze široké nabídky různých stylů klasické hudby, ale také alternativního umění včetně výstav předních českých výtvarníků. Po každém koncertě proběhne společenské setkání publika s interprety při sklence vína, jakožto diskuzní platforma na témata hudební i společensky prospěšná.
Pojďte si spolu s námi vychutnat neopakovatelné zážitky kulturně společenských večerů v unikátním netradičním prostoru.
Místo konání: foyer budovy "Business Center Piano" (Lidická tř. 2331/6a, 370 01 České Budějovice) Hlavní pořadatel: Česká kultura, z. s.